Trening personalny

Wymagającym klientom proponujemy treningi personalne z trenerem.

Zgodnie z określonymi przez Ciebie potrzebami, trener osobisty zaproponuje najbardziej przydatny Tobie rodzaj aktywności, zwróci szczególną uwagę na poprawność wykonywania ćwiczeń i będzie kontrolował Twoje postępy. W treningu indywidualnym masz pewność, że jeśli zdarzy Ci się pomyłka – instruktor prowadzący wyeliminuje błąd, ponownie nauczy techniki i zmotywuje do dalszej pracy.

Kiedy ćwiczysz oko w oko z trenerem, nie ma szans na małe oszustwo i uproszczenie sobie ćwiczenia. Stąd skuteczność treningów indywidualnych. Ale nie jest to jedyny gwarant sukcesu. Powodzenie treningu zależy również od tego, czy jest on ukierunkowany na Twoje potrzeby. Nawet najlepsze zajęcia ruchowe zdadzą się na nic, jeśli nie spełnią tych oczekiwań. Dla trenera osobistego punktem wyjścia są właśnie Twoje pragnienia.

Dla nowicjuszy… trening osobisty jest doskonałym sposobem na wdrożenie się w życie Fitness Clubu. Dzięki niemu poznajesz swoje ciało, jego możliwości i ograniczenia. Naprawdę warto przekonać się, jak miło się ćwiczy, kiedy wiesz co cię czeka i czego możesz spodziewać się w zamian. Dodatkową zaletą treningu indywidualnego jest jego długoterminowość. Zaplanowany dokładnie pod Twoje potrzeby trening personalny „rozciąga się” w czasie i powoduje stopniowe osiąganie tego, czego pragniesz.

Przed rozpoczęciem ćwiczeń – czyli pierwszym treningiem – ma miejsce rozmowa z trenerem, która jest nieodpłatna. Po wstępnej analizie sylwetki oraz oczekiwań danej osoby, jeśli nie ma przeciwwskazań, można rozpocząć treningi.